«Объявления из рук в руки»
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Курси бухгалтерів з нуля+1С 8.3 НЦ ПУЛЬС
Курси бухгалтерів з нуля+1С 8.3 НЦ ПУЛЬС
Курс бухгалтерський облік зс нуля в комплексі з 1С 8.3 + гголовний бухгалтер підходить для тих, хто хоче оволодіти професією бухгалтера, хто навчається на экономіста, фінансиста, а також для підвищення кваліфікації бухгалтерів, керівників, підприємців. В цьому курсі вас навчать реєструвати підприємства та підприємців (ФОП), пояснять ази бухгалтерії, навчать працювати в 1С 8.3., навчать оформлювати працівників, нараховувати, виплачувати заробітну плату, перераховувати податки, купувати, реалізовувати товари, надавати послуги, формувати звітність.
Курс бухгалтерського обліку в комплексі з 1С 8.3 - це комплексне навчання бухгалтерії та професії бухгалтера в программі 1С 8.3. Дуже велика кількість практичних занять. Всі ази бухгалтерського обліку пояснюють на практичних прикладах. В курсі розглядається діятельність підприємства на загальній системі оподаткування, платника ПДВ і діятельність ФОП на єдиному податку.
На наших курсах бухгалтерів ви оволодієте бухгалтерськими програмами, ознайомитеся с новинами в законодавстві, підвищете свій рівень кваліфікації.
Всім слухачам видається лекційний матеріал, навчальна версія програми 1С 8.3 + методичка по 1С 8.3.
Курси бухгалтера з нуля в комплексі з 1С 8.3 + головний бухгалтер - це самий популярний курс в навчальному центрі Пульс. Після цього курсу вільно працюєте в 1С 8.3, розбираєтеся в бухгалтерських проводках, складаєш звітністьь.


Сайт: Перейти на сайт...

Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления
Смотрите также: