«Объявления из рук в руки»
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Кишеньковий відлякувач від комарів «ВК-0029» купити
Кишеньковий відлякувач від комарів «ВК-0029» купити
Ультразвуковий відлякувач комарів "ВК-0029" це зручний, акуратно зроблений прилад, який дозволяє відлякувати комарів за допомогою потужного ультразвуку, який абсолютно нешкідливий для інших тварин або людей. В даному продукті зовсім відсутні хімікати і різні хімічні засоби, а так само різного роду токсини.
Ефективність роботи приладу гарантує використання і на відкритому просторі, і всередині приміщення. Він чудово підійде в будь-якому місці, куди б ви не зібралися: в лісі, на природі, на морі, у відпустці, у відрядженні або ж просто вдома. Разом з відлякувачем комарів "ВК-0029" ваші нерви і шкіра назавжди залишаться в безпеці від укусів цих шкідливих комах. Основна родзинка "ВК-0029" це те, що він працює на площі 50 кв. метрів, відлякування виконується за рахунок ультразвуку, прилад може працювати як на вулиці, так і всередині будинку, ідеально безшумна робота, гарантована безпека, як для домашніх тварин так і для людей, енергоживлення надходить до приладу від батарейок. Істотна перевага даної моделі серед своїх аналогів це те, що при найменших габаритах у нього дуже велика площа дії. Настільки велика, що здатна очистити зал або кімнату від шкідників з миттєвою швидкістю, і ви зможете захистити від комарів не тільки власну шкіру, але і подбати про безпеку своїх друзів і знайомих. Так само в приладі можлива регулювання потужності, великий градієнт температур, в яких він може працювати (від -10 до +40), легка вага, компактні розміри приладу а так само економічна робота, яка дозволить працювати приладу на початковому комплекті батарей до 95 днів.
Безкоштовна доставка товару по Україні без передоплати! Гарантійне обслуговування. Гарантія на товар 1 рік. Країна виробник Бельгія. Детальніше по телефону


Сайт: Перейти на сайт...

Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления