«Объявления из рук в руки»
Подписаться на свежие объявления
Каталог объявлений
Сортировать поЦена
ФильтрРейтинг
Вантажоперевезення вагою від 10 кг до 20 тонн

Компанія Транс-Тур перевезе Ваш вантаж за доступною ціною у будь-який куточок України та світу! звертайтесь до нас та переконайтесь, що у нас найоптимальніша ціна!
Услуги и сервисГрузоперевозки
Надаємо послуги із перевезення лісу лісовозом

Надаємо послуги із перевезення лісу лісовозом. В наявності велика кількість різних машин, в тому числі із кранами маніпуляторами, тому перевеземо будь-який вид деревини різного об’єму та вантажопідйомності по всій території України за доступною ціною.
Услуги и сервисГрузоперевозки
Вантажоперевезення Україна-Польща та Польща-Україна

Ми надаємо послуги із перевезення вантажу від 10 кг до більш ніж 20 тонн. Звертайтесь до нас та переконайтесь, що у нас найнижча ціна, тому що ми працюємо без посередників та додаткових витрат.
Услуги и сервисГрузоперевозки
Перевеземо будь-який вантаж швидко та безпечно за доступною ціною

Компанія Транс-Тур займається вантажоперевезенням по всій території України та Європи за доступною ціною, тому що ми працюємо без посередників та додаткових витрат. Звертайтесь, швидко та безпечно перевеземо будь-який вантаж вантажопідйомність від 10 кг до…
Услуги и сервисГрузоперевозки
Міжнародні вантажоперевезення

Компанія Транс-Тур здійснює вантажоперевезення по всьому світу якісно, швидко та безпечно за оптимальною ціною. Надаємо послуги із вантажоперевезення вантажопідйомністю від 10 кг до 20 тонн.
Услуги и сервисГрузоперевозки
Потрібно перевезти вантаж? Звертайтесь!

Компанія Транс-Тур займається вантажоперевезенням тривалий час, тому гарантуємо якісне, швидке та безпечне перевезення будь-якого вантажу вагою від 10 кг до 20 тонн. Звертайтесь та переконайтесь, що у нас найоптимальніша ціна!
Услуги и сервисГрузоперевозки
Потрібно перевезти вантаж у Польщу, Румунію, Чехію?

Компанія Транс-Тур перевезе будь-який вантаж вагою від 10 кг до 20 тонн у будь-який куточок Європи за доступною ціною швидко та безпечно!
Услуги и сервисГрузоперевозки
Вантажоперевезення за оптимальними цінами

Перевеземо будь-який вантаж вагою до 20 та більше тонн швидко та безпечно у будь-який куточок України!
Услуги и сервисГрузоперевозки
Перевезу разный груз Киеву и Украине на автобусе 1.5т не дорого.

Если нужно перевезти груз звоните. Грузовой Мерседес-спринтер 1.5т. Дизель. Высокий. Длина кузова 3.3м. 8м3. Кабина 2 пассажира. В кузове чисто. Надежно и а аккуратно довезу груз по Киеву и Украине. Виталий.
Услуги и сервисГрузоперевозки
Грузоперевозки. Транспорт и опытные грузчики. По Херсону.

Перевозка квартир, офисов и пр. (мебель, пианино, сейфы, быт.тех.и пр.вещи)Разборка-сборка, упаковка мебели. Вес и этаж не имеет значения. Порядочность, качество, аккуратность гарантируется. Цены невысокие. Звоните, договоримся.
Услуги и сервисГрузоперевозки

Страницы:             6        
Не нашли объявление? Оформить подписку на свежие объявления из этой рубрики

Войти в Личный кабинет
Регистрация
: